SAYIN FİLATELİST,

1976 yılında kurulan firmamız PULCULUKTA sizlere aşağıdaki mevzularda yardımcı olmaktadır;

Türk ve Osmanlı pullarının tüm çeşitleri mevcut olup, bizden temin edebilirsiniz.

Bütün dünyanın damgalı ve damgasız pullarını bizden isteyebilirsiniz.

Pul koleksiyonculuğunu yakınlarınıza aşılamak istiyorsanız, pulculuk için gerekli malzemelerin ve de pulların olduğu HEDİYE KUTUMUZDAN alıp onlara verebilirsiniz. Tabii ki yaş günlerinin ve de sınıf geçmelerinin en güzel hediyeler olan bu hediye kutusu onları pulculuğa teşvik etmiş olacaktır.

Pullarınızı muhafaza edebilmek için gerekli olan pul defterlerinin her çeşidini firmamızdan alabilirsiniz.

Para koleksiyonu yapıyorsanız, sizler için hazırlanmış bulunan para klasör ve plastik içlerini bizden temin edebilirsiniz.

FDC (İlk gün zarflar) koleksiyonu yapıyorsanız, sizin için gerekli olan klasör ve içlerini firmamızdan alabilirsiniz.

Pullarınızı elle tutmamak için gerekli olan pul maşaları ile pullarınızı iyi incelemek için yardımcı olacak büyüteçleri de bizden alabilirsiniz.

Pul koleksiyonuna yeni başlamışsanız veya pulculuk ile ilgili bilgiler almak istiyorsanız "PUL KOLEKSİYONCULUĞU" isimli kitabımızdan temin ederek faydalanabilirsiniz.

Çocuklarınızı pul koleksiyonculuğuna teşvik için onların sevebilecekleri renkli ve mevzulu ucuz pulları da bizden isteyebilirsiniz.

Çocuklarımızın İstanbul/Kadıköy semtinden uzak oluşları düşünülerek yakın olan kitap ve kırtasiyecilerden, Pulkay firmasının ürettiği Türk ve yabancı pulların bulunduğu paketlerden alabilirsiniz.

İnternet kanalıyla bizden sipariş ile pulda alabilirsiniz.

Bütün bu hizmetleri veren firmamız 1976 yılından bugüne atılganlık ve de sevgi ile sizlerle olmaktan kıvanç duymaktadır.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için buradayız. Koleksiyonunuz için gerekli her şeyi burada bulabilirsiniz...

Saygılarımızla

PULKAY

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR