Güvenli alışveriş burada !

Kredi kartı ile doğrudan alışveriş imkanı en son güvenlik yazılımlarının güvencesi ile sitemizde...

SSL güvenlik desteği ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. kart bilgileriniz hiçbirşekilde bize ulaşmamakta ve kayıt altına alınmamaktadır.


İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz.
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları bulunan PayPal üzerinden ödeme yapma imkanı bulunmaktadır. Güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

 

Kredi Kartı Güvenliği

 

pulkay.com.tr, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanan PayPal üzerinden oluşturduğunuz hesabınızdaki normal kredi kartı veya sanal kart ile sitemize kart ve banka bilgilerinizi girmeden alışverişinizi tamamlamanıza imkan vermektedir. PayPal uluslar arası kullanımı olan ve sadece kendinizin oluşturabileceğiniz hesap üzerinden her yerde alışveriş yapmanızı sağlayan bir sistemdir. PayPal da oluşturduğunuz hesabınız yardımı ile PayPal ile ödeme imkanı sunan yurt dışı ve içi alışveriş sitelerinde tekrar tekrar kart bilgilerinizi girmeniz gerekmez. Bu nedenle bu sitelerin güvenlikleri konusunda endişe duymanıza gerek kalmaz.


pulkay.com.tr kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında yeniden iletişim bilgilerinizi girmemeniz için üyelik sistemi kurulmuştur. Üçüncu şahıslarla paylaşılmayan iletişim bilgileriniz sadece firmamızdaki yeniliklerden haberdar olmanız ve alışverişlerinizde aldığınız ürünler ile ilgili sizlere bilgi verebilmek üzere saklanmaktadır.

1.500,00 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanı ...

 

Havale / EFT ve posta çeki hesabı ödeme imkanları ile risksiz alışveriş imkanı

  

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR