İade Şartları

Kredi kartı (PayPal) ile yapılan alışverişlerin iade ödemesi, alışveriş yapılan karta yapılmaktadır. Başka bir karta veya nakit olarak iade yapılamamaktadır. Kredi kartlarına yapılan iadeler, Pulkay'ın talimatından sonra, PayPal ve bankaya bağlı olarak 1-3 hafta içerisinde kart hesabınıza geçmektedir.

Ürünün kutudan kusurlu veya hasarlı olarak çıkması ile ilgili lütfen Garanti Şartları bölümünü okuyunuz. Ürünün hasarsız ve kusursuz olarak müşterinin eline ulaşmasının ardından yapılan iadelerde müşteriden Pulkay'a olan kargo ücreti müşteri tarafından ödenmelidir. Bu durumda ürünün alıcı ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi halinda ürün kabul edilmeyecektir.

Ürün iade talebi ile elimize ulaşmasının ardından alışveriş yapılan kredi kartına (PayPal hesabınıza), alışveriş sırasında kesin kargo ücreti haricindeki ürün tutarı iade edilecektir. Kargo dahil satışlar için tüm tutar iade edilecektir. İade tutar, ancak alışverişin gerçekleştirildiği kredi kartına iade edilebilir. Farklı herhangi bir kredi kartına veya nakit olarak iade edilemez.

Havale & EFT ile yapılan işlemlerde, ödemenin Pulkay hesabına geçmesine kadar olan süreçte stoğun tükenmesi durumunda ödeme aynı hesaba iade edilecektir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR